Kredīta atmaksa


Ļoti bieži televīzijā, sociālajos tīklos ir redzami dažādi izdevīgi piedāvājumi, piemēram, „aizņemties ir tik vienkārši. Tikai viena SMS un nauda būs Tavā kontā.” Vai “aizņemies ātri un viegli, algas dienā atdosi!”, šādi un līdzīgi reklāmas saukļi. Aizņemšanās patiešām liekās ikvienam pieejama, jo daudzi ātro kredītu devēji piedāvā noslēgt līgumu un jau pēc dažām minūtēm saņemt naudu kontā. Tomēr svarīgi ir neuzķerties uz reklāmas saukļiem un aizņemties tikai tad, ja patiešām vari atļauties. Svarīgi ir pārdomāt, iespēju kredītu laicīgi atmaksāt, kā arī salīdzināt dažādus piedāvājumus internetā un izvēlēties sev piemērotāko risinājumu.


Jāuzsver, ka dažāda apmēra ātrie kredīti ir viens no pakalpojumiem, ko piedāvā nebanku patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzēji. Ņem vērā, ka ikviens aizdevums nozīmē ilgtermiņa saistības. Tāpēc rūpīgi pārdomā gan naudas vajadzību, gan savas atmaksas iespējas.


Aizdevuma saņemšanas iespējas

  • Lai saņemtu aizdevumu ir  jāizpilda reģistrācija (izvēlētās kompānijas mājas lapā), jāapstiprina bankas konts un jāizpilda citas darbības, ja tādas tiek prasītas. Ar pārskaitījuma veikšanas brīdi uzskatāms, ka Tu saņemsi kredītu savā bankas kontā;
  • Tev jābūt pozitīvai kredītvēsturei, Latvijas Republikas iedzīvotājam. Kredīta saņemšanai nepieciešams savs personīgais bankas konts, e – pasts un mobilā telefona numurs.